FLAŞ
» » YAP-ın deputatlığa namizədləri açıqlandı - TAM SİYAHI

YAP-ın deputatlığa namizədləri açıqlandı - TAM SİYAHI


Bu gün Yeni Azərbaycan Partiyasının (YAP) İdarə Heyətinin iclası keçirilib.
 
Modern.az xəbər verir ki, YAP İdarə Heyəti üzvlərinin iştirak etdiyi iclasda 2020-ci il fevralın 9-da keçiriləcək növbədənkənar parlament seçkilərində YAP-ın deputatlığa namizədləri müzakirə edilərək təsdiq olunub.
 
YAP namizədlərinin siyahısını təqdim edirik:
 
1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi   
Talıbov Vasif Yusif oğlu
 
2 saylı Şərur seçki dairəsi      
Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu
 
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi                                     
İbrahimov Eldar Rza oğlu
 
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi                                                                                     
Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu
 
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi
Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı
 
7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi
Quliyev Cəbi Hüseyn oğlu
 
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi     
Əliyarlı Kübra Məhəmməd qızı
 
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi   
Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu
 
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi
Əliyev Anar Məmməd oğlu
 
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi 
Hüseynov Aydın Nəsir oğlu
 
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi
Xasiyeva Səbinə Səməd qızı
 
13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi
Əliyev Rauf Asif oğlu
 
14 saylı Xəzər seçki dairəsi
Əhmədova Şəfəq Firudin qızı
 
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi
Nağıyev Rauf Nəriman oğlu
 
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi
Səfərov İlham İlyas oğlu
 
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi                                 
Allahverdiyev Elnur Marat oğlu
 
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi     
Rzayev Xudaqulu Əhəd oğlu
 
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi       
Məmmədov Hikmət Baba oğlu
 
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi
Allahyarlı Nihad Vüqar oğlu
 
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi
İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı
 
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi
Hüseynov Sərraf Balaxan oğlu
 
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi
Rəhimov Elnur Fidail oğlu
 
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi
Mustafayev Elnur Elşad oğlu
 
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi
Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı
 
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi
Hacıyeva Afaq Şirzad qızı
 
27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi
Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu
 
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi
Cabbarova Xatirə Qılman qızı
 
29 saylı Səbail seçki dairəsi
Hüseynova Aytən Arif qızı
 
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi
Fətəliyeva  Sevinc Həbib qızı
 
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi
Ağcayev Nizaməddin Fərhad oğlu
 
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi
Həsənova Afət Əbil qızı
 
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi    
Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu
 
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi      
Zabelin Mixail Yuryeviç
 
35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi   
Əliyev Turan Adil oğlu
 
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi           
Rzayev Kənan Əfqan oğlu
 
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi           
Kərimzadə Pərvin Orxan qızı
 
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi 
Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu
 
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi             
Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu
 
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi  
Quliyev Musa İsa oğlu
 
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
Hüseynova Hicran Kamran qızı
 
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi
Mirkişili Tahir Famil oğlu
 
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi        
Hacıyev Emin Məcid oğlu
 
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi
Məmmədov Müşviq Fazil oğlu
 
45 saylı Abşeron seçki dairəsi           
Əsədov Oqtay Sabir oğlu
 
46 saylı Şirvan seçki dairəsi              
Quliyev Azər Əli oğlu
 
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi
Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu
 
48 saylı Yevlax seçki dairəsi
Məmmədov İlham Kazım oğlu
 
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi     
Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu
 
50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi
Mikayılov Elman Elxan oğlu
 
51 saylı Qusar seçki dairəsi   
Badamov Azər Camal oğlu
 
52 saylı Quba seçki dairəsi    
Şeydayeva Aysel Balasultan qızı
 
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi
Bayramlı Habil Laçın oğlu
 
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi
Qurbanov Sadiq Haqverdi oğlu
 
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi
Səlimov Eldəniz Adil oğlu
 
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi  
Mərdanov Kənan Zeynal oğlu
 
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi         
Qəribov Nizami İsməli oğlu
 
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi   
Ələskərov Saleh Adil oğlu
 
59 saylı Salyan seçki dairəsi                         
Hacıyev Rəşad Əzizağa oğlu
 
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi
Axundov Etibar Əkrəm oğlu
 
61 saylı Neftçala seçki dairəsi          
Sadıqova Gültəkin Zakir qızı
 
62 saylı Saatlı seçki dairəsi   
Ələkbərli Əziz Yusif oğlu
 
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi
Cəfərov Kamal Xaqani oğlu
 
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi
Məmmədov Ramin Ələmşah oğlu
 
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi                
Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu
 
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi         
Şahbazova Səyalə Əhmədağa qızı
 
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi
Həsənov Malik Əvəz oğlu
 
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi
Nəsirov Elman Xudam oğlu
 
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi               
Sadıqov Etibar Sadıq oğlu
 
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi
Məmmədov Məşhur Şahbaz oğlu
 
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi
İsgəndərov Anar Camal oğlu
 
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi
Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu
 
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi
Bağırov Güloğlan Baloğlan oğlu
 
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi
Rəcəbli Hadı Musa oğlu
 
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi        
Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu
 
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi
Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu
 
77 saylı Astara seçki dairəsi  
Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu
 
78 saylı Lerik seçki dairəsi    
Məmmədov İqbal Nəriman oğlu
 
79 saylı İmişli seçki dairəsi   
Əzimov Nazim Abdulrəhim oğlu
 
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi                      
Muradov Rüfət Ehtiram oğlu
 
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi         
İsmayılov Şahin Əmir oğlu
 
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi         
Rzayev Tahir Musa oğlu
 
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi
Rəhimov Rəşad Akif oğlu
 
84 saylı Füzuli seçki dairəsi
Məmmədova Svetlana Gəray qızı
 
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi 
Lazımov Arif Hacımurad oğlu
 
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi          
Muradov Zaur Fazil oğlu
 
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi
Hüseynov Əli Abbas oğlu
 
88 saylı Göyçay seçki dairəsi            
Hacıyeva Ləman Amil qızı
 
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi
Şükürov Rəşad Əlibala oğlu
 
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi  
Osmanov Cavid Həmid oğlu
 
91 saylı Ucar seçki dairəsi     
Həsən Ramil Sahib oğlu
 
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi
Əhmədov Urfan Nizaməddin oğlu
 
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi
Yıldırım Fatma Vidadi qızı
 
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi     
Məmmədov Qnyaz Vəli oğlu
 
95 saylı Tərtər seçki dairəsi   
Əsədov Eldar Garay oğlu
 
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi     
Məmmədov Anar İlyas oğlu
 
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi
Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu
 
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi
Qafarova Sahibə Əli qızı
 
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi                
Həsənov Nurlan İrfan oğlu
 
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi
Bayramov Kamran Fərhad oğlu
 
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi                             
Mirbəşiroğlu Elşad Mirbəşir oğlu
 
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi
Səfərov Nizami Abdulla oğlu
 
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi        
Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı
 
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi
Məhərrəmova Elnarə Səməndər qızı
 
105 saylı Tovuz seçki dairəsi            
Hüseynova Məhəbbət Müsəllim qızı
 
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi                      
Tağıyev Niyazi Yusif oğlu
 
107 saylı Qazax seçki dairəsi
Seyidov Səməd İsmayıl oğlu
 
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi         
Cəfərov Nizami Qulu oğlu
 
109 saylı Balakən seçki dairəsi         
Məhəməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu
 
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi        
Bayramov Bəhruz  Qurban oğlu
 
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi                             
Əliyeva Kamilə Əliağa qızı
 
112 saylı Qax seçki dairəsi    
Əfəndi Mahir Qalib oğlu
 
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi      
İskəndərov Vüqar Yapon oğlu
 
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi                              
İsmayılova Südabər Şöyüb qızı
 
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi
Həsənov Rahim Rafiq oğlu
 
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi
Əliyev Samir Ramiq oğlu
 
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi
Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı
 
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi
Muradov Farid Mustafa oğlu
 
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi
Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu
 
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi      
Məmmədov Ceyhun Valeh oğlu
 
121 saylı Laçın seçki dairəsi
Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu
 
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi
Məmmədov Aqil Sadiq oğlu
 
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi
Məmmədov  Elman Camal oğlu
 
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi      
İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

DİQQƏT! Şikayət və təklifləriniz, gördüyünüz və eşitdiyiniz hər hansı bir maraqlı məlumatı [email protected] e-mail adresinə göndərin







Leyla Əliyeva onkoloji xəstəlikdən əziyyət çəkən uşaqlarla görüşüb - FOTO


Şərh yaz

Şərh yaz

yenilə, əgər kod görünmürsə